Працюємо: Пн-Пт, з 9:30 до 18:00 (без перерви на обід)
додому контакти Написати нам
Київстар+38 (067) 95-96-804
Лайф+38 (093) 402-77-80

Замовити печатку

Щоб замовити печатку, просто заповніть форму (заповнювати всі поля не обов'язково)

1. Контактна інформація
2. Юридична інформация
або

Довільний файл

Напишіть ідентифікаційний код фіз-особи або ЄДРПОУ підприємства. Або прикріпіть в поле скан-копію виписки з держреєстру (свідоцтво про реєстрацію - тільки лицьова сторона). Всю необхідну інформацію ми подивимося в базі держреєстру.

3. Виберіть ескіз

Клацніть на малюнку нижче, щоб вибрати

4. Виберіть оснастку

5. Оплата та доставка

6. Підтвердіть замовлення

Обробка замовлення ...
Здійснюючи замовлення, я погоджуюсь із умовами публічної офертиЯк замовити печатку: коротка інструкція

Щоб замовити нову печатку ПП, ТОВ, доктора, нотаріуса, адваката, юриста або навіть домогосподарки досить заповнити вищенаведену форму. У блоці "1" залиште свою контактну інформацію. У блоці "2" вкажіть інформацію, що стосується печатки (ідентифікаційний код), а при необхідності завантажте свій логотип або виписку з держреєстру в блоці "3".

Далі Вам слід вибрати ескіз. Пам'ятайте, що вся інформація на зразках - чисто умовна і будь-який зразок може бути перероблений під Ваші побажання (наприклад, поміняти "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ" на "ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ", і навпаки. Нам це не складе особливих труднощів).

Після того, як Ви оберете ескіз, програма сама підбере список оснаток, сумісних з вибраних ескізом. Просто перегорніть їх із запропонованих справа варіантів і зупиніться на тому, який Вам підходить.

Виберіть зручний для Вас спосіб доставки і оплати.

Клацніть по кнопці "підрахувати ціну". Програма за кілька секунд розрахує ПОВНУ вартість Вашого замовлення з усіма витратами, включаючи доставку по Києву.

Якщо Вас все влаштовує, клацніть на кнопці "ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ". Через секунду програма попередньо сформує номер Вашого замовлення, терміни виготовлення та іншу необхідну інформацію.

ПАМ'ЯТАЙТЕ: якщо після замовлення у Вас виникнуть питання або Ви хотіли б щось додати або внести правки, завжди можна це зробити через телефон або через електронну пошту.

Бажаємо Вам успіхів у Ваших добрих справах!