Працюємо: Пн-Пт, з 9:30 до 18:00 (без перерви на обід)
додому контакти Написати нам
Київстар+38 (067) 95-96-804
Лайф+38 (093) 402-77-80

Замовити дублікат печатки чи штампу


1. Контактна інформація
2. Додаткова інформація


Фото або скан відтиску

Прикріпіть у це поле фото або скан відтиску, який потрібно виготовити

3. Вкажіть розмір (в міліметрах)

4. Оберіть тип оснастки

Автоматична оснастка
Найзручніша оснастка
У народі називають "автоматом". Найпопулярніший тип оснастки. Ідеальний варіант для офісів. Щоб поставити відтиск достатньо просто натиснути.
Повна вартість: від 600 грн.
Кишенькова оснастка
Компактна оснастка
Зазвичай замовляють Лікарі, Адвокати, Приватні підприємці, які постійно перебувають у русі. Працює за принципом "відкрив, поставив печатку, закрив". Виглядає дуже зручно і елегантно.
Повна вартість: від 580 грн.
Ручна оснастка
Найдешевша оснастка
Якщо для Вас на першому місці стоїть ціна, а не зручність, обирайте цю оснастку. Вона компактна і надійна. Але щоб скористатися печаткою, потрібно окремо придбати подушечку із фарбою.
Повна вартість: від 500 грн.
Без оснастки
Лише виготовлення кліше (резинки)
Якщо у Вас є своя оснастка для печатки або наші Вам не підходять, ми можемо виготовити для Вас тільки кліше (резинку). Такий варіант обійдеться Вам найдешевше, але при неправильній експлуатації можна зіпсувати печатку.
Повна вартість: від 450 грн.

5. Оплата та доставка

6. Підтвердіть замовлення

Вартість замовлення вказана орієнтовно та узгоджується індивідуально в залежності від складності роботи.

Обработка замовлення ...
Здійснюючи замовлення, я погоджуюсь із умовами публічної оферти


Замовити дублікат: Коротка інструкція по замовленню дублікату печатки або штампу

Замовляючи дублікат печатки або штампу, дуже важливо надати нам всю важливу інформацію. Для того, щоб відбиток вашої печатки або штампа був максимально схожим оригіналу, необхідно, перш за все, виміряти лінійкою діаметр печатки (якщо це кругла печатка) або якщо це штамп, - то довжину однієї з сторін. Дуже важливо вказати розмір в міліметрах, так як похибка навіть в 1 міліметр може привести до візуальної розбіжності у вигляді відбитку печатки чи штампа.

Наступним важливим моментом при замовленні дублікату печатки або штампа є якість фото або скану вихідного відтиску. Дуже важливо відсканувати Ваш відбиток печатки або штампа із розрішенням не менше 600 dpi або зробити фото, на якому будуть добре проглядатись всі деталі зображення. Це потрібно для того, щоб ми змогли побачити та відтворити всі деталі.

Зазвичай документів ми не вимагаємо, але якщо Ви хочете зробити замовлення дублікату печатки або штампа органу державної влади, органу місцевого самоврядування або державних підприємств, ми попросимо у Вас офіційного листа на фірмовому бланку з проханням виготовити печатку або штамп.