Працюємо: Пн-Пт, з 9:30 до 18:00 (без перерви на обід)
додому контакти Написати нам
Київстар+38 (067) 95-96-804
Лайф+38 (093) 402-77-80

Печатки держреєстраторам

Що слід знати, замовлячи печатку, штамп чи факсиміле?

Сьогодні виготовлення печаток ніяким нормативним документом не регламентується. Раніше, в наказі МВС було чітко прописано, що печатка юридичної або фізичної особи повинна мати круглу форму, розміром 40 мм., і в ній повинен бути написаний текст, який чітко відповідає назві на статутних документах і нічого більше. Сьогодні з цим питанням набагато простіше. Так як цей наказ скасували, то ми, як громадяни України, користуємося ст. 19 Конституції України, де написано "Дозволено все, що не заборонено".

Сьогодні "погоду створює" замовник. Печатка візуалізується повністю за його бажанням: якщо замовник хоче печатку 30, 40, 45, 50 мм, - ми зробимо. Якщо замовник хоче відбиток овальної, трикутної, квадратної або іншої форми - і це зробити нам не складно. Якщо замовник хоче щоб у ескізі не було назви міста реєстрації або країни - ми не проти. Якщо замовник хоче щоб відбиток був нестандартного кольору або двоколірний - ми тільки раді будемо такому рішенню. Хоче замовник помістити емблему або іноземний напис? - Ми виконаємо. І так з будь-яким елементом печатки.

Оснастки для печаток (оснастка - механізм, який приводить в дію саму печатку) бувають дуже різні. У нашому каталозі ви можете вибрати будь-яку, яка Вам сподобається.

Якщо у Вас є оснастка - ви можете замовити тільки кліше (резинку), також ми допоможемо Вам її наклеїти.